Izzināta Iecavas muižas parka kultūrvēsturiskā vērtība

0 komentāri

Sabiedrības intereses veicināšanai par kultūras mantojuma saglabāšanu 20 gadu pēc kārtas visā Latvijā tiek svinēta Eiropas kultūras mantojuma diena. Tai par godu durvis sabiedrībai vērušas ne tikai jau zināmas un spilgtas kultūras mantojuma vērtības, bet pievērsta uzmanība arī citu nozīmīgu dabas vēsturisko objektu iezīmēšanai. Viens no skaistākajiem angļu stila parkiem Latvijā – Iecavas muižas parks, piedzīvojis vērienīgu dendroloģisko izpēti, kas būs par pamatu gan tā saglabāšanai, gan attīstībai.

Lekcijas interesenti koku eksperta un arborista Gvido Leiburga vadībā izstaigā parku un iepazīstas ar tā daudzveidību klātienē. Ikvienam savām acīm un rokām sniegta iespēja pārliecināties par vairāku mēnešu garumā veikto Iecavas muižas parka dendroloģisko izpēti. Inventarizācijas gaitā iegūta informācija par īpaši aizsargājamām sugām, kā arī koku dendroloģisko, kultūrvēsturisko un ainavisko vērtību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas