Izstādes vilinājums ROTKO – nauda, arhīvs un sievietes

0 komentāri

Rudens izstāžu sezonu Marka Rorko mākslas centrs uzsāka ar trim tematiski dažādām ekspozīcijam – 4 Starptautiska grafikas simpozija noslēguma izstādi ”Nauda”, Latvijas Laikmetīgās mākslas centra izstāde “Pazudis arhīvā”, ka arī tēlnieka Matiasa Jansona izstādi ”Skulptūras”. Gan laikmetīgā māksla, gan skulptūras Rotko centrā ir ierasts izstāžu formāts, toties grafikas darbu izstāde, tiešām ir liels notikums, ne tikai pilsētas, bet arī visa reģiona mērogā.

Ceļojošai izstrādei ”Pazudis arhīva” Marka Rotko centrs ir kļuvis par pirmo pieturu, tiesa centrā ierīkotā ekspozīcija ir tikai daļa no lielā projekta, kuru kopumā veido 5 izstādes. To kulminācija jau starptautiskā mēroga notiks februāri Rīgā. Izstādes kuratore mākslas zinātniece Andra Silapētere norāda, ka pašlaik Laikmetīgās mākslas centrs ir viena no plašākajām datubāzēm, kur ir informācija par Latvijas laikmetīgās mākslas norisēm kopš pagājuša gadsimta 60 gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas