Izsolīs Kabiles pili Kuldīgas novadā

0 komentāri

Valdība šodien nolēma pārdot valstij piederošo īpašumu Kabiles pils Kuldīgas novadā.

Īpašumu veido zemes vienība 0,2787 hektāru platībā un administratīvā ēka. Nekustamais īpašums ir valsts nozīmes kultūras pieminekļa Kabiles muižas apbūves daļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Administratīvo ēku veido divi kultūras pieminekļi – valsts nozīmes arhitektūras piemineklis Muižas dzīvojamā ēka un valsts nozīmes arhitektūras piemineklis Pārvaldnieka māja. Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija informējusi, ka būtu pamatoti kultūras pieminekļu nosaukumus precizēt attiecīgi uz Kungu māja un Virtuves māja.

Īpašuma kopējā kadastrālā vērtība šā gada sākumā bija 5773 eiro, tai skaitā zemes vienības vērtība ir 556 eiro, administratīvās ēkas vērtība – 5217 eiro.

Foto: pilis.lv

Foto: pilis.lv

VAS Valsts nekustamie īpašumi nekustamo īpašumu Kabiles pils pārdos izsolē. Izsoles noteikumos un pirkuma līgumā tiks iekļauts nosacījums, ka pircējam jāievēro Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas norādījumi par kultūras pieminekļa izmantošanu un saglabāšanu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas