Izskanējis jau otrais jauno mūziķu konkurss Homesick

0 komentāri

Jauno mūzikas grupu konkursam Homesick, kas norisinās uz Viesītes kultūras pils skatuves, ir neilga vēsture, tas notiek tikai otro gadu, taču par tā atpazīstamības apliecinājumu šogad kļuvis liels dalībnieku skaits – salīdzinājumā ar pērno gadu tas ir trīskāršojies, un šogad uz skatuvi kāpa 18 kolektīvi. Konkursantus vērtēja kompetenta un stingra žūrija profesionālo un pieredzējušo mūzikas mākslinieku un ekspertu sastāvā.

Šā gada konkursā no Lietuvas piedalās pat divas meiteņu grupas, kuru dalībnieces ir Rokišķu mūzikas skolas audzēknes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas