Izmanto iespēju izjust lauku dzīvi! Fermas un kūtis atver durvis pilsētniekiem

0 komentāri

Gandrīz 60 lauksaimniecības uzņēmumi Latvijā šo sestdien, 17. oktobrī, piedāvās ikvienam ienākt savās kūtīs, staļļos, ražotnēs un sajust īsto lauku smaržu un dzīvi.

Aivars Liepiņš, kurā saimniecībā ir vairāk nekā 100 kazu, uzreiz piekrita piedalīties akcijā Lauku diena, jo arī pilsētas bērniem jāsajūt lauku garša un smarža. Viņš pilsētniekiem ļaus izjust, cik silti un patīkami deguni, piemēram, ir buļļiem, kā arī citus lauku “brīnumus”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aivars Liepiņš, Kazkopības saimniecības Līcīši LTD saimnieks:

Atbrauc bērni, atbrauc lielie un patausta gan ragus, gan aso mēli, uzreiz lauku sajūta ir.

Rītdien būs iespēja pabūt gan lauku tūrisma saimniecībās, kas ikdienā uzņem viesus, gan īstās, lielās lauksaimniecības ražotnēs.

Skaties foto:

Lauku diena pirmo reizi rīkota, jo tiek izjusta augošu sabiedrības interese par lauksaimniecības uzņēmumos notiekošo, stāsta akcijas organizatori – Zemnieku saeima.

Lai uzzinātu, ko katra no saimniecībām piedāvā, jādodas uz akcijas mājaslapu agro.zemniekusaeima.lv.

Maršrutu var izplānot, izmantojot akcijas lapā publicēto karti. Iepriekš jāsazinās ar saimniekiem un jāpiesaka savs apmeklējums.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas