Izdots Latgalei veltīts dzejas un foto albums

0 komentāri

Nupat izdota neparasta grāmata -”Latgales sirdspuksti”, – tajā apkopoti 150 šā reģiona dzejnieku un fotogrāfu darbi, atklājot mūsdienu Latgales daudzveidīgo skaistumu – valodu, reliģijas un kultūru kolorītu. Ideja par šādas grāmatas veidošanu radusies biedrībai ”Balvu olūts”.

Nupat iznākušais foto un dzejas albums ”Latgales sirdspuksti” ir savdabīga reģiona vizītkarte, kurai ir gan kultūrvēsturiska, gan politiska, gan simboliska nozīme. Gluži kā pašā grāmatā, arī tās atklāšanas svētkos Rīgā, Latgales vēstniecībā, skanēja dažādas valodas, taču tās visas pauda sirsnību, mīlestību un lepnumu par Latgali. Grāmatā apkopoti 150 dzejnieku un fotogrāfu darbi no 20 Latgales novadiem un 2 pilsētām. Dzeja lasāma latviešu, krievu, latgaliešu un pat baltkrievu valodā, fotogrāfijās iemūžināti gan cilvēku portreti, gan Latgales tradīcijas, gan dabas skati.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas