IV Starptautiskais Latgales grafikas simpozijs vēsta par naudu

0 komentāri

Krāšņākajā un pārdomām bagātākajā gadalaikā – rudenī jau ceturto gadu pēc kārtas kopā pulcējas spilgtākie grafiķi no visas pasaules. Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs sadarbībā ar Mākslu pedagogu apvienību no 5. līdz 15. oktobrim rūpējas par Starptautiskā Latgales grafikas simpozija norisi.

Saspēle starp vairāku valstu naudas attēliem ir ieinteresējusi arī mākslinieces no Dānijas, kas nupat radījušas unikālus laikmetīgās grafikas darbus. Ikreiz simpozijā ir iekļauti arī dažādi pasākumi: prezentācijas, meistarklases un izstādes veidošana. Tā ir arī iespēja ārzemju viesiem tuvāk iepazīt Latvijas grafiķu daiļradi un Latgales novada kultūrvēsturisko mantojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas