Inešu pamatskola – mēs katrā bērnā mēģinām saskatīt to labo

0 komentāri

Arī nelielā skolā iespējams nodrošināt augstu mācību kvalitāti – to apliecina Inešu pamatskolas pieredze. Ieguldot līdzekļus telpu un aprīkojuma modernizācijā, piesaistot talantīgus pedagogus, kā arī pievēršot individuālu uzmanību ikvienam audzēknim, skola sasniegusi ne tikai augstus sekmju rādītājus, bet krietni vairāk – šeit valda radoša un draudzīga gaisotne, savukārt bērni ir aktīvi un mērķtiecīgi.

Inešu pamatskola dibināta 1993. gadā, šobrīd šeit piecās izglītības programmās mācās 89 bērni. Salīdzinoši nelielais audzēkņu skaits uzliek papildu prasības pedagogiem – šobrīd izveidotas vairākas apvienotās klases, taču audzēkņu zināšanas nemainīgi ir augstas – par to liecina gan viņu sekmes, gan gūtie panākumi valsts mēroga konkursos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas