Inčukalnu apmeklē draugi no Igaunijas

0 komentāri

Kopš Eiropas robežas ir vaļā un tuvākas vai tālākas valstis ir diezgan brīvi pieejamas, arī draugi un sadarbības partneri daudziem cilvēkiem un uzņēmumiem ir atrodami ārvalstīs. Izņēmums nav arī pašvaldību iestādes un pat pilsētas, kuras ļoti labprāt apmainās ar pieredzi un ciemojas viens pie otra.

Jau vairāk nekā sešus gadus Inčukalna novada pašvaldība sadarbojas ar ļoti līdzīgu pilsētu tepat kaimiņos Igaunijā un šo gadu laikā Saues un Inčukalna novada gan pašvaldību darbinieki, gan dažādu kultūras un mākslas kolektīvu dalībnieki ir kļuvuši par labiem draugiem, un kopīgs šīm pilsētām ir ne tikai līdzīgais iedzīvotāju skaits un ģeogrāfiskā atrašanās valstī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas