Inčukalnā ziemas darbi aiz muguras, pavasara rit pilnā sparā

0 komentāri

Lai sakārtotu un labiekārtotu Inčukalna novadu, martā uzņēmums Vangažu namsaimnieks noslēdza līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par jaunu siltumtrases izbūvi Inčukalnā un esošas siltumtrases izbūvi Gaujā. Šobrīd jau ir izstrādāts arī tehniskais projekts un veikta nepieciešamā iepirkuma procedūra. Būvdarbus plānots uzsākt jau maija mēnesī.

Uzņēmuma Vangažu namsaimnieks priekšsēdētājs Elvijs Novickis teic, ka arī līdz nākamās kurināmās sezonas sākumam tiks pabeigti jaunās katlumājas izbūves darbi Inčukalnā un Gaujas katlumājas rekonstrukcijas darbi. Uzņēmuma priekšsēdētājs atzīst, ka šogad, lai labiekārtotu apkārtējo un novada iedzīvotāju vidi, darba ieplānots daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas