Inčukalna novadā pilnveidojas reitterapijas iespējas

1 komentārs

Jauno Jātnieku skola Inčukalna novadā aktīvi darbojas jau 8 gadus. Šajā laikā atpūtas komplekss papildināts ar diviem mūsdienīgiem āra laukumiem un moderniem staļļiem. Te atrodas arī Latvijā lielākā jāšanas manēža, kas ik gadu sacensībās kopā pulcē spēcīgākos jāšanas sporta pārstāvjus. Savukārt nākamgad jātnieku skolā plānots rūpēties par iedzīvotāju veselības stāvokli, nodarbību klāstu papildinot ar reitterapiju bērniem.

Veicināt cilvēku interesi par atpūtu pie dabas, kā arī piesaistīt jāšanas sportam arvien vairāk sportistu – tāds ir Jauno jātnieku skolas mērķis. Skola Inčukalna novadā izveidota 2007. gadā. Te ir izveidota arī Latvijā lielākā jāšanas manēža: skaistiem un majestātiskiem soļiem zirgi šeit rikšo gan profesionālu, gan hobija līmeņa jātnieku pavadībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ik vasaru Inčukalna novadā aizrit arī dažādas treniņu nometnes bērniem no visas Latvijas reģioniem. Tā kā pēdējā laikā arvien aktuālāka kļūst zirgu iesaiste veselības aprūpē, Maira Leja devās pieredzes apmaiņā uz Krieviju un uzzināja vairāk par reitterapijas nodarbību organizēšanu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dace
    0

    Dace

    nu bet ķiveres lietošanu vēl neviens nav atcēlis,drīzāk no 2014. gada tā ir obligāta prasība esot zirga mugurā!!!

    12.10.2015 13:59

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas