Inčukalna novadā pilnveidojas reitterapijas iespējas

1 komentārs

Jauno Jātnieku skola Inčukalna novadā aktīvi darbojas jau 8 gadus. Šajā laikā atpūtas komplekss papildināts ar diviem mūsdienīgiem āra laukumiem un moderniem staļļiem. Te atrodas arī Latvijā lielākā jāšanas manēža, kas ik gadu sacensībās kopā pulcē spēcīgākos jāšanas sporta pārstāvjus. Savukārt nākamgad jātnieku skolā plānots rūpēties par iedzīvotāju veselības stāvokli, nodarbību klāstu papildinot ar reitterapiju bērniem.

Veicināt cilvēku interesi par atpūtu pie dabas, kā arī piesaistīt jāšanas sportam arvien vairāk sportistu – tāds ir Jauno jātnieku skolas mērķis. Skola Inčukalna novadā izveidota 2007. gadā. Te ir izveidota arī Latvijā lielākā jāšanas manēža: skaistiem un majestātiskiem soļiem zirgi šeit rikšo gan profesionālu, gan hobija līmeņa jātnieku pavadībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ik vasaru Inčukalna novadā aizrit arī dažādas treniņu nometnes bērniem no visas Latvijas reģioniem. Tā kā pēdējā laikā arvien aktuālāka kļūst zirgu iesaiste veselības aprūpē, Maira Leja devās pieredzes apmaiņā uz Krieviju un uzzināja vairāk par reitterapijas nodarbību organizēšanu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dace
    0

    Dace

    nu bet ķiveres lietošanu vēl neviens nav atcēlis,drīzāk no 2014. gada tā ir obligāta prasība esot zirga mugurā!!!

    12.10.2015 13:59

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas