Inčukalna novadā attīstās infrastruktūra un tūrisms

0 komentāri

Pēdējos gados aizvien vairāk ceļotāju pārliecinās, ka skaista, atpūtai piemērota vide nav jāmeklē ārvalstu kūrortos, lieliski pavadīt brīvo laiku iespējams arī tepat. Vienu no krāšņākajām Latvijas upēm – Gauju – ieskauj Inčukalna novads, kas lepojas gan ar neparastām dabas ainavām, gan sakoptu un mūsdienīgu infrastruktūru.

Novads lepojas arī ar modernu ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu. Rekonstrukcijas darbi šobrīd norisinās divos lielākajos novada ciemos – Gaujā un Inčukalnā. Projekts īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu, un tā otrā kārta tiks pabeigta jau šā gada septembrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēdējos gados novadā attīstās arī tūrisms. Šeit apskatāmas gan krāšņas ainavas un neparasti dabas objekti, gan vairāki kultūrvēsturiski pieminekļi, par kuriem pagaidām zina vien retais.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas