Iecavas novada skolēni vasaras brīvlaikā pelna sev kabatas naudu

0 komentāri

Vairums Latvijas pašvaldību vasaras mēnešos cenšas nodrošināt skolēnus ar darbu, tādējādi vienlaikus atrisinot trīs problēmas – vecākiem nav jāuztraucas par to, kur bērns skolas brīvlaikā atrodas un kas ar viņu notiek, skolēni paši saviem spēkiem var nopelnīt sev kabatas naudu, un arī pašvaldība no tā tikai iegūst, jo strādīgas rokas vasaras sezonā vienmēr lieti noder.

Tuvojoties vasaras brīvlaikam, jebkuram skolēnam ir izvēles iespējas – vai nu pavadīt laiku, laiskojoties pa māju un rotaļājoties ar draugiem, vai piedalīties kādā vasaras sporta vai piedzīvojumu nometnē, vai arī vismaz vienu mēnesi pastrādāt un nopelnīt sev kabatas naudu kādam sen iecerētam pirkumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas