Iecavā Vasarsvētkus svin ar mūziku un mākslu

0 komentāri

Kristīgās baznīcas kalendārā Vasarsvētki līdzās Ziemassvētkiem un Lieldienām ieņem īpašu vietu. Tos atzīmē svētdienā, kas iekrīt piecdesmit dienas pēc Lieldienām, pieminot Svētā Gara nolaišanos pār Jēzus Kristus mācekļiem. Iecavā Vasarsvētkos par tradīciju kļuvis festivāls luterāņu baznīcā, kura laikā iespējams baudīt gan svētku dievkalpojumu, gan koncertus, kā arī mākslas darbu izstādes.

Iecavas luterāņu baznīca celta 1641. gadā. Ēka cieta 2. Pasaules kara laikā, taču šobrīd baznīcai atjaunots jumts un fasādes, tās altāra daļā regulāri notiek dievkalpojumi, kā arī klasiskās mūzikas koncerti. Par vienu no tradīcijām Iecavas luterāņu baznīcā kļuvis Vasarsvētku festivāls, kurā apvienojas vizuālā māksla ar mūziku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas