Iecavā sporto visa klase

0 komentāri

Lai uzlabotu skolēnu vispārējo fizisko sagatavotību, stāju un vienlaikus dodot motivāciju nodarboties ar sportu, Latvijas Olimpiskā komiteja pagājušajā gadā sāka projektu ”Sporto visa klase”. Ja šā projekta pirmajā gadā piedalījās sešas trešās klases no dažādām Latvijas skolām, tad šogad dalībnieku skaits jau ir būtiski audzis, un sevi kā ”Sporto visa klase” projekta dalībnieki var saukt jau 43 trešās klases no visas Latvijas. Arī Iecavas vidusskolas 3.a klase ir šo 43 klašu skaitā.

Viens no šā projekta galvenajiem mērķiem ir uzlabot bērnu fizisko sagatavotību un stāju. Arī 3.a klases skolēna mamma akcentē, ka mūsdienu bērnu aktuālākās problēmas ir tieši stāja, aptaukošanās un mazkustīgums, un šis projekts ir veids, kā kaut nedaudz, bet tomēr veicināt aktīvu dzīvesveidu skolēnu vidū, protams, neaizmirstot arī per sekmēm, sēžot skolas solā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas