Grāmata ”Rossitem”- veltījums Rēzeknei 730

0 komentāri

“Man vienmēr gribējās kaut kur braukt, visbiežāk tas bija uz Rēzekni kopā ar vecākiem. Tajā laikā Rēzekne bija ļoti zaļa un rosīga pilsēta,” šis ir neliels fragments, atmiņu stāsts, no grāmatas Rossiten, kur apkopoti literātu radošās kopas Latgales ūdensroze dalībnieku garadarbi, stāsti un dzeja, par Rēzekni, kas ir īpašs veltījums pilsētai tās 730. gadadienā.

Darbs pie grāmatas izdošanas ilga aptuveni gadu. Lai gan ne visi autori dzīvo un nāk no Rēzeknes, ar šo pilsētu viņiem vienmēr bijusi liela saikne. Kā atzīst literāti, tomēr iekļauties tēmā bija diezgan sarežģīti. Aizraujošos stāstos un dzejā viņiem izdevies apvienot pilsētas vēsturi un leģendas ar mūsdienām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Grāmata Rossiten tika izdota Latgales Kultūras centra izdevniecībā, pateicoties Rēzeknes pašvaldības aģentūras Rēzeknes kultūras un tūrisma centra atbalstam.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas