Godināti Jaunpils novada izcilākie cilvēki

0 komentāri

Godinot un sakot paldies tiem ļaudīm, kuru devums Jaunpils sabiedrībai, apkārtējiem cilvēkiem un novadam ir nozīmīgs un labiem darbiem vīts, valsts svētku priekšvakarā Jaunpils novada dome tradicionāli apbalvojusi savus izcilākos novadniekus.

Skanot Latvijas valsts himnai, cits citam līdzās paust piederību gan Latvijai, gan savai dzimtajai pusei – Jaunpilij, stājušies tie novada iedzīvotāji, kuru darbi gadu un pat mūža garumā iezīmējuši nesavtīgu labās gribas un patriotisma apliecinājumu. Skolotāja, kura 52 mūža gadus veltījusi pedagoģiskajam darbam Jaunpils vidusskolā. Kā atzīst pati, gadu gaitā mīlestība pret darbu arvien pieaugusi un gandarījums par teju katru nostrādāto darba dienu skolā saglabājies vēl šodien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas