Gājis bojā ar raidītāju aprīkotais melnais stārķis – Hugo

0 komentāri

Gājis bojā melnais stārķis Hugo no Priekules, kas bija vienīgais puika stārķu projektā “Dzīvības lidojums”, kura ietvaros astoņi šīs sugas putni aprīkoti ar raidītājiem.

Hugo raidītājs nekustējās jau pāris dienas, tādēļ ornitologi devās uz lauku, kur arī tika atrastas melnā stārķa mirstīgās atliekas. Turpat blakus tika atrastas arī jūras ērgļa spalvas, taču esot vēl pāragri spriest, ka šis plēsējs vainojams Hugo bojā ejā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nesen atkal uztverts stārķu meitenes Mellenes signāls. Izrādās, Mellene vēl joprojām atrodas Turcijā, netālu no Marmora jūras. Nedaudz vairāk nekā gadu vecās Mellenes migrācija no visiem melnajiem stārķiem, kas projekta ietvaros aprīkoti ar raidītāju, līdz šim ir bijusi visveiksmīgākā.

Projektā “Melnais stārķis. Dzīvības lidojums” piedalās astoņi stārķi, kas aprīkoti ar satelītraidītājiem, lai sekotu putnu ceļam uz ziemošanas vietām Āfrikā un atpakaļ.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas