FOTO: Suntažos aizskalots ceļš un zemes nogruvumi

1 komentārs

Suntažos, kur no krastiem izgājusi Abzes upe un ūdens pārrāvis slūžas, prom ir aizskalots ceļš, tāpat tur ir bijuši arī zemes nogruvumi, un daudzās vietās vēl aizvien draud nobrukt asfalts, no Suntažiem stāsta TV3 Ziņu žurnālists Guntis Meisters.

Iepriekš jau tika vēstīts, ka tilts pār Abzes upi ir pilnībā iebrucis, bet blakus esošā autostāvvieta ir noskalota. Applūdušas arī vairākas mājas.

Portāls Skaties.lv jau informēja, ka sevišķi smagi postījumi radušies Ogrē, kur no krastiem izgājusi Urgas upe. Palu ūdeņu privātmāju rajonā ir tikpat daudz, cik vakar, 15. oktobrī, taču mājas tagad ir pamestas un klusas, vienīgi kaut kur tālumā rej suņi. No ūdens rēgojas nogrimušas automašīnas, apkārt peld atkritumi un plunčājas pīles. Plašāk par situāciju Ogrē varat lasīt šeit!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Anonīmais
    0

    Anonīmais

    Ak šausmas pašvaldībai vajag palīdzēt!!!!!!

    16.10.2014 12:50

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas