FOTO: Mičiganas Nacionālās gvardes un Nacionālo bruņoto spēku mācības “Winds of Change”

0 komentāri

Vēl līdz 31.augustam Alūksnē, Lielvārdē un Liepājā norisinās Mičiganas Nacionālās gvardes un Nacionālo bruņoto spēku mācības “Winds of Change”, kurās piedalās ap 200 karavīru un zemessargu. Fotogrāfijās ieskats no mācībām, kas norisinājās Lielvārdē.

Mācību pamatuzdevums ir vingrināties svarīgu infrastruktūras objektu aizsardzībā, kontrolposteņu izveidē, konvoju un eskortu organizēšanā. Iespēja vingrināties kopā ar Mičiganas karavīriem nodrošinās pieredzes apmaiņu un uzlabos sadarbību.

Mācībās piedalās 100 karavīru no Mičiganas Nacionālās gvardes Militārās policijas rotas un 100 zemessargu no Zemessardzes 44. kājnieku bataljona, 45. nodrošinājuma bataljona un 55. kājnieku bataljona, kā arī Militārās policijas karavīri.

Mācības atbalsta Zemessardzes 35.nodrošinājuma bataljons, 19.nodrošinājuma bataljons, 54.inženiertehniskais bataljons, kā arī 1.Reģionālais nodrošinājuma centrs un 2.Reģionālais nodrošinājuma centrs, Kājnieku skola, Gaisa spēku aviācijas bāze un Nodrošinājuma pavēlniecības Pārvietošanas koordinācijas centrs.

Šogad aprit 20 gadi kopš Latvija un Mičigana iesaistījās ASV partnerības programmā. Kopš 1993.gada Mičigana un Latvija iesaistījušās daudzos militāros projektos un militārajās mācībās, tai skaitā ikgadējās mācībās “Saber Strike” un “Northern Strike”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas