FOTO: Mičiganas Nacionālās gvardes un Nacionālo bruņoto spēku mācības “Winds of Change”

0 komentāri
FOTO: Mičiganas Nacionālās gvardes un Nacionālo bruņoto spēku mācības “Winds of Change”
Foto: LETA

Vēl līdz 31.augustam Alūksnē, Lielvārdē un Liepājā norisinās Mičiganas Nacionālās gvardes un Nacionālo bruņoto spēku mācības “Winds of Change”, kurās piedalās ap 200 karavīru un zemessargu. Fotogrāfijās ieskats no mācībām, kas norisinājās Lielvārdē.

Mācību pamatuzdevums ir vingrināties svarīgu infrastruktūras objektu aizsardzībā, kontrolposteņu izveidē, konvoju un eskortu organizēšanā. Iespēja vingrināties kopā ar Mičiganas karavīriem nodrošinās pieredzes apmaiņu un uzlabos sadarbību.

Mācībās piedalās 100 karavīru no Mičiganas Nacionālās gvardes Militārās policijas rotas un 100 zemessargu no Zemessardzes 44. kājnieku bataljona, 45. nodrošinājuma bataljona un 55. kājnieku bataljona, kā arī Militārās policijas karavīri.

Mācības atbalsta Zemessardzes 35.nodrošinājuma bataljons, 19.nodrošinājuma bataljons, 54.inženiertehniskais bataljons, kā arī 1.Reģionālais nodrošinājuma centrs un 2.Reģionālais nodrošinājuma centrs, Kājnieku skola, Gaisa spēku aviācijas bāze un Nodrošinājuma pavēlniecības Pārvietošanas koordinācijas centrs.

Šogad aprit 20 gadi kopš Latvija un Mičigana iesaistījās ASV partnerības programmā. Kopš 1993.gada Mičigana un Latvija iesaistījušās daudzos militāros projektos un militārajās mācībās, tai skaitā ikgadējās mācībās “Saber Strike” un “Northern Strike”.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas