FOTO: Ceļa Kuldīga–Kabile malā mētājas kara laiku lādiņš

0 komentāri

Autoceļa Kuldīga–Kabile malā mētājas kara laiku lādiņš, kas norobežots ar brīdinošu lenti, taču citādi ir brīvi pieejams visiem ziņkārīgajiem, novēroja raidījums Bez Tabu.

Tostarp lādiņš pieejami arī bērniem, jo piekļūt tiem ir ļoti viegli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts policija solīja šo situāciju novērst pēc iespējas ātrāk.

Foto:

Portāls Skaties.lv jau vairākkārt vēstījis par nesprāgušiem kara laika lādiņiem, kas tiek atrasti Latvijas teritorijā. Piemēram, 2014. gada jūlijā Maskavas priekšpilsētā tika atrasts apjomīgs lādiņu klāsts.  Tāpat ievērojams lādiņu skaits šā gada janvārī tika atrasts arī Saldū. Diemžēl pirms visus sprādzienbīstamos priekšmetus neitralizēja profesionāļi, sprādzienā gāja bojā kāds vīrietis. Speciālisti konstatēja, ka bojāgājušais skrūvspīlēs ar leņķa slīpmašīnu mēģinājis jaukt sprādzienbīstamu priekšmetu. Apkārtnē atrasto šķembu biezums liecina, ka tas bijis 100 līdz 150 milimetrus liels artilērijas lādiņš.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas