Fiksēta jauna zemākā gaisa temperatūra šoziem, un tas nav Zosēnos

1 komentārs

Latgalē šorīt gaiss atdzisis līdz mīnus 18,1 grādam, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Šāda gaisa temperatūra šorīt fiksēta Daugavpilī, un tā ir zemākā gaisa temperatūra, kāda šoziem ir reģistrēta Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Citviet Austrumlatvijā gaisa temperatūra ir nedaudz augstāka. Rēzeknē ir mīnus 16 grādu sals, Zīlānos un Gulbenē – mīnus 10,6 grādi, bet Alūksnē mīnus 10,5 grādi. Zem mīnus 10 grādiem termometra stabiņš noslīdējis arī Rucavā – tur plkst.6 bija mīnus 15 grādu sals, bet plkst.8 temperatūra pakāpusies līdz mīnus 13,3 grādiem.

Pārējā Latvijā gaisa temperatūra šorīt nav zemāka par mīnus 10 grādiem. Zemgalē tā ir no mīnus 7 grādiem Dobelē līdz mīnus 8,7 grādiem Bauskā. Kurzemē gaisa temperatūra svārstās no mīnus 2,1 grāda Kolkā un mīnus 4,7 grādiem Mērsragā līdz 8,7 grādiem Saldū un Stendē.

Rīgā šorīt ir mīnus 9,2 grādi.

Laika ziņas

1 komentārs

TOP komentāri

  • J.S.
    0

    J.S.

    DELFI raksta,ka zemaka ir Rezeknes apkartne -19,3

    28.12.2014 10:47

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā