Fiksēta jauna zemākā gaisa temperatūra šoziem, un tas nav Zosēnos

1 komentārs
Fiksēta jauna zemākā gaisa temperatūra šoziem, un tas nav Zosēnos
Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Latgalē šorīt gaiss atdzisis līdz mīnus 18,1 grādam, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Šāda gaisa temperatūra šorīt fiksēta Daugavpilī, un tā ir zemākā gaisa temperatūra, kāda šoziem ir reģistrēta Latvijā.

Citviet Austrumlatvijā gaisa temperatūra ir nedaudz augstāka. Rēzeknē ir mīnus 16 grādu sals, Zīlānos un Gulbenē – mīnus 10,6 grādi, bet Alūksnē mīnus 10,5 grādi. Zem mīnus 10 grādiem termometra stabiņš noslīdējis arī Rucavā – tur plkst.6 bija mīnus 15 grādu sals, bet plkst.8 temperatūra pakāpusies līdz mīnus 13,3 grādiem.

Pārējā Latvijā gaisa temperatūra šorīt nav zemāka par mīnus 10 grādiem. Zemgalē tā ir no mīnus 7 grādiem Dobelē līdz mīnus 8,7 grādiem Bauskā. Kurzemē gaisa temperatūra svārstās no mīnus 2,1 grāda Kolkā un mīnus 4,7 grādiem Mērsragā līdz 8,7 grādiem Saldū un Stendē.

Rīgā šorīt ir mīnus 9,2 grādi.

Laika ziņas

1 komentārs

TOP komentāri

  • J.S.
    0

    J.S.

    DELFI raksta,ka zemaka ir Rezeknes apkartne -19,3

    28.12.2014 10:47

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā