Festivāla “Baltica” dalībnieki pieskandina Kārļa Ulmaņa piemiņas muzeju “Pikšas”

0 komentāri

Noslēdzies ikgadējais starptautiskais folkloras festivāls ”Baltica 2015”, kā ietvaros ceturtdiena tradicionāli bija novadu diena, kad festivāla dalībnieki no Rīgas dodas izbraukuma koncertos uz Latvijas novadiem. Deviņas folkloristu kopas no Latvijas un Norvēģijas šajā dienā ciemojās Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejā Dobeles novada Pikšās, kā arī Dobelē.

Starptautiskais folkloras festivāls ”Baltica” kopš 1987. gada pārmaiņus notiek Lietuvā, Latvijā un Igaunijā, bet Latvija festivāla dalībniekus uzņem 10. reizi. Ceturtdiena festivālā ir novadu diena, un šā gada festivāla dalībnieki apmeklēja Aizkraukli, Cēsis, Dikļus, Talsus, kā arī Dobeles novadu, kur sadziedāt un sadancot Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejā Pikšās bija ieradušās astoņas folkloras kopas no Latvijas, kā arī viesi no Norvēģijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas