Ērberģe Mazzalves pagastā svin 550 gadu jubileju

0 komentāri

”Ērberģe. Mana mīļā Ērberģe. Tā ir liela un skaista, tā ir pati skaistākā vieta, kuru esmu redzējusi. Topi vēl skaistāka!” Tie ir tikai daži no vārdiem, kuri veltīti Ērberģes ciemam Mazzalves pagastā, kurš šogad svinējis 550 gadu jubileju. Ērberģieši gan svētkos, gan ikdienā lepojas gan ar savu kultūrvēsturisko mantojumu, gan, kā paši saka, ar savu lielāko vērtību – cilvēkiem.

Vēlme saglabāt vēstures liecības par dzimto vietu, iedvesmojusi bijušo vēstures skolotāju Emīliju Varkali tās apkopot. Tā tapis plašs vēstures liecību apkopojums gan fotogrāfijās, gan rakstos un teikās. Mīlestību pret dzimto vietu pauž arī bērni – tas atklājies bērnu darbu izstādē ”Mana mīļākā vieta Ērberģē”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas