Ekonomikas ministre iepazīstas ar katamarānu ražotni Engurē

0 komentāri

Ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola piektdien, 2. oktobrī, devās savā kārtējā reģionālajā vizītē, kuras laikā apmeklēja vairākas Kurzemes austrumkrasta mazās ostas. Pirmā ministres pieturvieta bija Engure, kur viņa iepazinās ar katamarānu būvniecības uzņēmumu O Yachts. Pēc ekskursijas pa ražotni Reizniece-Ozola ar uzņēmuma vadību pārrunāja tā attīstības plānus un nozares attīstības potenciālu Latvijā kopumā, kā arī ar Engures novada vadību apsprieda augstas pievienotās vērtības uzņēmumu attīstības iespējas Latvijas novados un to ietekmi uz reģionu attīstību un nodarbinātības iespējām.

Uzņēmumā gada laikā pēc ražošanas uzsākšanas pērnā gada oktobrī jau uzbūvēti trīs ekskluzīvi katamarāni, šobrīd būvē trīs nākamos un jau šobrīd nodarbina 17 darbiniekus. Regulāri tiek piesaistīti ārpakalpojumu sniedzēji, veicinot uzņēmējdarbības aktivitāti Engurē kopumā. Jau tuvākajā laikā O Yachts uzsāks darbu pie jauna pasūtījuma – 17 metru Class 5 katamarāna. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas