Eiropas Tautu festivāls būs Rēzeknē

0 komentāri

Eiropas Tautu festivāls Rēzeknē notika 2008. gadā, kad nedēļas garumā pilsētas ritms kļuva dinamiskāks, neparastāks un noteikti interesantāks. Tiem, kuri šo notikumu atceras, par prieku jāsaka, ka festivāla organizatori nolēmuši, ka pēc astoņiem gadiem ir atkal jādodas svētkus svinēt uz jau zināmo vietu – Latgales sirdī, Rēzeknē.

24. festivāls Rēzeknē notiks 2016. gada vasarā. Lai vienotos par tā norisi un programmu, Rēzeknē bija ieradušies pārstāvji no 15 Eiropas valstīm. Darba, lai noorganizētu festivālu ir daudz, un jo īpaši Rēzeknei. Eiropas Tautu festivāls Rēzeknē notiks no 24. līdz 31. jūlijam, šajā laikā tiks svinēti arī pilsētas svētki un nacionālo kultūras festivāls ”Gosti”, pasākumu, kurus varēs apmeklēt rēzeknieši, būs daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas