Eiropas čempionāts junioriem taekvondo Daugavpilī

0 komentāri

Daugavpils Olimpiskajā centrā četru dienu garumā notika Eiropas čempionāts junioriem taekvondo. Sacensībās piedalījās 448 sportisti no 45 valstīm, 16 svara kategorijās – astoņās puišiem un astoņās meitenēm. Latviju sacensībās pārstāvēja deviņi no maksimāli iespējamajiem 16 sportistiem, tostarp arī divi daugavpilieši, no kuriem Maksimam Habarovam atklāšanas ceremonijā tika uzticēts nest Latvijas valsts karogu.

Eiropas Taekvondo savienības pārstāvis atzina, ka čempionāts Daugavpilī ir organizētas augstā līmenī. Šeit ir gan attiecīgā sporta infrastruktūra, gan cilvēki, kuri vēlas sadarboties. Arī pilsētai čempionāta norise, tas ir liels notikums un atbildība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas