Dzīve Latgalē kā ilgtspējīgas izglītības mācību grāmata

0 komentāri

Daugavpils Universitātē notika konkursa Latgale par ilgtspējīgu izglītību un globālo attīstību noslēguma pasākums, kurā tika apbalvoti konkursa dalībnieki un astoņi laureāti. Konkursu organizēja biedrības Izglītības iniciatīvu centrs pārstāvji.

Konkursā varēja piedalīties ikviens Latgales iedzīvotājs, iesūtot foto stāstu, video vai eseju par tēmu, kas saistīta ar globālo attīstību un ilgtspējīgu izglītību. Kopumā tika iesniegti 29 darbi, no kuriem 8 tika atzīti par konkursa uzvarētājiem. Konkursa dalībnieki savos darbos atspoguļoja gan savas pārdomas par globalizāciju, izglītību, izciliem skolotājiem, ekoloģisku dzīvošanu lauku vidē un savstarpējo komunikāciju un draudzību ar citu valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas