Dzintaru koncertzālē uzstāsies izcili skatuves mākslinieki

0 komentāri

Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē jūlija nogalē un augusta sākumā gaidāmi divi pasākumi, kurus vieno atslēgas vārds ”pirmoreiz”. Nākamajā nedēļā Dzintaru koncertzāle mūzikas cienītājus sagaida uz pirmo  Jūrmalas festivālu, bet nedēļu vēlāk šeit notiks pirmā Pasaules kausa izcīņa burvju mākslā.

Izcilas akadēmiskās mūzikas cienītāji uz brīvdabas koncertiem Jūrmalā brauca jau 19. gadsimtā, kad pašreizējie Dzintari vēl bija pazīstami ar nosaukumu Edinburga. Atklātā tipa koncertzāles tolaik bija katra augsta līmeņa kūrorta sastāvdaļa. Pirmo pārbūvi koncertzāle Dzintaros piedzīvoja 1936. gadā, kad trāpījās izcili vēsa un nemīlīga vasara, tāpēc tika nolemts celt arī slēgtā tipa koncertzāli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas