Dubultu mākslas stacijā atklāj pārizdoto Imanta Ziedoņa grāmatu Mūžības temperaments. Studijas par Raini

0 komentāri

Jūrmalā, Dubultu mākslas stacijā, Dzejas dienu ietvaros trešdien, 23. septembrī, notika jaunā, papildinātā Imanta Ziedoņa eseju krājuma “Mūžības temperaments. Studijas par Raini” atvēršanas pasākums. Grāmatas fragmentus lasīja aktrise Ausma Ziedone-Kantāne, bet muzikāli pasākumu kuplināja fonda Viegli mūziķi. Viņu izpildījumā skanēja fragmenti no Imanta Kalniņa operas Spēlēju, dancoju ar Raiņa vārdiem, kā arī dziesmas no rudenī gaidāmā trešā fonda izdotā albuma.

Pirms 24 gadiem klusu, gandrīz vai neviena nepamanīta, dienasgaismu ieraudzīja Imanta Ziedoņa eseju krājums “Mūžības temperaments. Studijas par Raini” – literatūras vēsturē neparasts gadījums, kā viens dzejnieks tuvojas otram un izceļ mums viņa domas. Šoruden klajā nāca šīs grāmatas jaunais, papildinātais izdevums, un šīs grāmatas atvēršanas svētki notika Jūrmalā, Dubultu mākslas stacijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas