Dobelnieki svin gadskārtējos novada svētkus

0 komentāri

Vasara Latvijā ir ne tikai atvaļinājumu, bet arī pilsētu un novadu svētku laiks. Un jau sesto gadu pēc kārtas šovasar novada svētkus svinēja arī dobelnieki. Atšķirībā no pērnā gada, kad svētku sajūtu viņiem mazliet pabojāja lietus un spēcīgais vējš, šajā reizē ar laikapstākļiem viss bija vislabākajā kārtībā, un arī svētki bija godam izdevušies.

Dobeles novada svētkos visa bija papilnam – gan dažnedažādi pašu novadā gatavoti gardumi, kurus bija iespējams iegādāties Tirgus laukumā izvietotajos kioskos, dažādas atrakcijas bērniem un pieaugušajiem, kā arī sporta aktivitātes un plaša koncertprogramma uz lielās svētku skatuves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas