Dobelē atjaunoti divu ceļu posmi

0 komentāri

Dobeles novadā nupat atklāti divu pašvaldībai piederošu ceļu posmi, kas padarīs ērtāku ikdienu gan novada iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem. Kopā abu ceļu pārbūve izmaksājusi vairāk nekā 200 000 eiro, darbi veikti lielā mērā, pateicoties arī vietējo uzņēmēju un iedzīvotāju iniciatīvai.

Dobeles novada Jaunbērzes pagastā ceļa Druvas-Saulstari 36 c posms pārbūvēts 430 m garumā. Ceļa stāvoklis neapmierinošs bijis jau vairākus gadus. Būvniecība tika uzsākta šā gada augustā, tās laikā uzklāts asfaltbetona segums, kā arī izbūvēta caurteka. Par renovētā posma atklāšanu iedzīvotāji pauda neviltotu prieku. Būvniecības darbi kopā izmaksājuši 149 000 eiro, no tiem daļu sedza pašvaldība, savukārt 86 000 eiro ziedoja uzņēmums SIA ”Latvi Dan Agro”. Tā valdes priekšsēdētājs Ilvars Strazdiņš atzīst, ka ceļu vēlējies sakārtot, jo tā ir viņa uzņēmuma vizītkarte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas