Diskusiju pasākumā jaunieši ar politiķiem pārrunā Rēzeknes attīstību

0 komentāri

Rēzeknē jau piekto gadu notiek diskusiju pasākums ”Kafija ar politiķiem”. Šādā tikšanās veidā skolu jauniešiem ir iespēja izteikt savu viedokli un ieteikumus par pilsētā aktuāliem jautājumiem, savukārt pilsētas domes deputātiem – padarīt Rēzekni draudzīgāku tieši šai sabiedrības daļai.

Jaunieši tika sadalīti 7 grupās, kur pārrunāja tādas tēmas kā nodarbinātība, uzņēmējdarbība, dalība, labklājība un citas. Savās prezentācijās viņi norādīja katras nozares priekšrocības un trūkums Rēzeknē. Savukārt diskusijās mēģināja izstrādāt to risinājums. Kā atzīst diskusiju pasākuma dalībnieki – šī ir iespēja veicināt pilsētas attīstību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas