Decembra pirmajās dienās gaisa temperatūra bijusi zemāka par normu

0 komentāri

Decembra pirmajā dekādē gaisa temperatūra bijusi zemāka par normu, stāstīja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Līdz 5. decembrim vidējā gaisa temperatūra bija 3,8 grādus zem normas, bet turpmākās dienas Latvijā ieplūda siltākas gaisa masas, tāpēc dekādes vidējā gaisa temperatūra kopumā bija 0,6 grādus zemāka par normu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nokrišņu daudzums mēneša pirmajās desmit dienās bija 33% no normas. Vislielākais nokrišņu daudzums bija Liepājā – 92% no normas, bet vismazākais nokrišņu daudzums bija Kalnciemā – 7% no normas. Decembra pirmajās dienās vietām bija arī novērojama neliela sniega sega – aptuveni viena centimetra biezumā.

Vēja ātrums bija mazāks par dekādes normu. Brāzmās vislielāko spēku – 22 metrus sekundē – tas sasniedza 10. decembrī Liepājā.

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā