Daugavpils Universitātē darbojas Konfūcija klase

0 komentāri

Daugavpils Universitāte ir pirmā augstākās izglītības iestāde Latvijā, kurā atklāta Konfūcija klase, tās izveidošana vēl vairāk sekmēs ķīniešu valodas un kultūras apguvi Daugavpilī un veicinās dažādas sadarbības iespējas starp Daugavpils Universitāti un Ķīnas augstskolām.

Ķīniešu valodas nodarbības notiek trīs reizes nedēļā, no kurām divās tiek apgūta valoda un trešajā studenti tiek iepazīstināti ar Ķīnu un tās kultūru. Valodu Universitātē šobrīd māca jau divas skolotājas, no kurām viena no Ķīnas ieradusies kā brīvprātīgā, savukārt otra pēc profesijas ir skolotāja. Viņa Daugavpilī ieradusies vien pagājušajā nedēļā, pirmie iespaidi par pilsētu un cilvēkiem viņu patīkami pārsteidz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas