Daugavpils novada dienās gadatirgus un Lauku gardumu iela

0 komentāri

Zemnieki, biškopji, maizes cepēji, individuālie ražotāji, amatu meistari un tirgotāji aicināja ikvienu uz Daugavpils novada rudens gadatirgu ”Pagastu dižošanās”, kas kļuvis par tradīciju. Tā ir vieta, kur satikties, degustēt un iepirkties, kā arī gluži vienkārši baudīt atmosfēru un rudenīgo noskaņu. Arī šoreiz apmeklētāji varēja sarūpēt gardumus Miķeļsvētku pusdienu galdam, stādiņus un kociņus pēdējiem rudens darbiem, kā arī daiļamatnieku darinājumus un rūpniecības preces.

Šoreiz ”Lauku gardumu ielā” tika sagatavoti pat vairāk nekā 2 tūkstoši lauku ēdienu porciju. Savukārt uz tirgošanu ieradās simtiem ražotāju no Daugavpils novada, Latgales tirgotāji un amatu meistari ar savu produkciju: sieru, medu, maizi, dārzeņiem, vīnu, dekoratīvajiem stādiem, augļiem un ogām, rokdarbiem un izstrādājumiem no koka, māla, kokvilnas un lina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas