Dagdā atver Klientu apkalpošanas centru

0 komentāri

Dagdas novadā ar svinīgu lentes griešanu atklāts un savas durvis vaļā vēris Valsts un pašvaldību vienotais Klientu apkalpošanas centrs. Centrs atrodas Dagdas novada pašvaldības ēkā, ir aprīkots ar mūsdienīgām tehnoloģijām, un tā galvenais mērķis ir vienuviet sniegt vietējiem iedzīvotājiem gan valsts, gan pašvaldības iestāžu pakalpojumus.

Datortehnika būs pieejama ikvienam centra apmeklētājam: arī cilvēki ar kustību traucējumiem atbilstoši savām iespējām varēs regulēt datorgalda augstumu, kā arī veiksmīgi nokļūt centrā, izmantojot speciālās uzbrauktuves. Lai nepieciešamās formalitātes vairs nav jākārto ārpus novada teritorijas, te varēs saņemt atbildes uz jautājumiem un rakstīt iesniegumus Lauku atbalsta dienestam, Pilsonības un migrāciju lietu pārvaldei, kā arī citām ar sociālo apdrošināšanu, darbu un ieņēmumiem saistītām iestādēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas