DaGambas koncertu Rēzeknē apmeklē Valsts prezidents

0 komentāri

Grupas DaGamba uzstāšanās Latgales vēstniecībā Gors bija enerģiska un spēcīga. Koncertprogrammas laikā bija dzirdama gan klasiskā, gan mūsdienu populārā mūzika, kas pārveidota īpašā grupas DaGamba stilā. Mūziķu radošo izpausmi viņu darbībā uz skatuves pauž arī koncerttūres nosaukums Bach goes to Iran jeb Bahs dodas uz Irānu.

Kā īpašs pārsteigums Gors apmeklētājiem bija ne vien pārsteidzošais puišu sniegums, bet arī tas, ka koncerta vidū viņi uzzināja, ka zālē ir arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Viņš pēc koncerta tikās ar grupas pārstāvjiem un atzina, ka viņu sniegums bija vitāls un neatkārtojams, un ar to patiešām lepojas. Jāteic, – līdzīgās domās par koncertu bija arī citi tā apmeklētāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas