Cūku mēri Latvijā brauc apzināt EK komisārs mēra jautājumos

0 komentāri

Cūku mēris Latvijā vēršas plašumā, un atbildīgie dienesti nevar apliecināt, ka to valstī būs iespējams izskaust ātri. Lai iepazītos ar situāciju Āfrikas cūku mēra skartajā zonā, šodien Latvijā ieradīsies Eiropas Komisijas inspektors mēra jautājumos Klauss Depners.

Depners vēlas iepazīties ar Pārtikas un veterinārā dienesta veiktajiem pasākumiem slimības apkarošanā, kā arī veiks analīzi un sniegs rekomendācijas tālākajiem slimības apkarošanas pasākumiem.

Plānots, ka Depners kopā ar vēl vairākiem Eiropas Komisijas ekspertiem, kā arī Latvijas dienesta speciālistiem dosies uz Krāslavu, Dagdu un Valku. Iepriekš Depners Latvijā bija ieradies drīz pēc slimības uzliesmojuma jūlija sākumā, kad trīs dienas inspicēja situāciju vienā Latgales novadā.

Toreiz viņš norādīja, ka mēra apkarošanu mūsu dienesti veic labi, tomēr lielākā problēma tālāko draudu novēršanā var izrādīties nevis mežacūkas, bet gan cilvēku neinformētība.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas