Cīņa ar ļaunprātīgiem vides piegružotājiem turpinās

0 komentāri

Atkritumu apsaimniekošanas likums nosaka, ka visur, kur ir atkritumu radītāji, jābūt atkritumu konteineram un noslēgtam līgumam par tā izvešanu. Diemžēl ne visi kārtīgi pilsoņi to dara, biežāk atkritumi tiek izmesti mežos un ceļmalā. Jelgavas novada pašvaldības policija rūpīgi apseko vietas Vilces, Līvbērzes, Valgundes mežos un arī Ķemeru Nacionālajā parkā, kur visbiežāk tiek konstatēta vides piesārņošana.

Diemžēl visus pārkāpējus pieķert nav iespējams, atzīst Jelgavas novada pašvaldības policijas priekšnieks Haralds Dauginovičs. Bet ir gadījumi, kad, pašvaldības policijai apskatot piesārņoto vietu, tiek atrasti pierādījumi, kas palīdz identificēt vainīgo un saukt pie atbildības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas