Cēsīs aizdegas Maxima veikala jumts

0 komentāri

Cēsīs aizdegusies veikala Maxima X jumta konstrukcija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki joprojām strādā notikuma vietā, cietušo nav, apstiprināja SIA Maxima Latvija komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

Šodien īsi pirms plkst. 12.00, veicot gaisa kondicioniera izvietošanas darbus Maxima X veikalā Cēsīs, Gaujas ielā, aizdedzies jumta siltumizolācijas materiāls. Apsardzes darbinieki, jau konstatējot deguma smaku, nekavējoties izsaukuši VUGD un evakuējuši veikala klientus un darbiniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neilgi pēc ierašanās VUGD darbinieki liesmas lokalizējuši. Patlaban VUGD darbinieki turpina strādāt notikuma vietā, veicot papildu drošības pārbaudes un noskaidrojot notikušā apstākļus.

Starpgadījumā neviens nav cietis.

Maxima Latvija jau ir pieprasījusi paskaidrojumus par notikušo no uzņēmuma, kas veica gaisa kondicioniera izvietošanu.

Kā ziņots, Maxima Latvija apgrozījums pērn sasniedzis 673,47 miljonus eiro, kas ir par 5,1% vairāk nekā 2012. gadā, kad apgrozījums bija 640,81 miljons eiro. Tikmēr par 13% sarukusi uzņēmuma peļņa – no 20,4 miljoniem eiro 2012. gadā līdz 17,74 miljoniem eiro 2013. gadā.

Maxima Latvija dibināta 2000. gada 29. novembrī. Kompānijas pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. Maxima Latvija mātesuzņēmums ir Lietuvā reģistrētais Vilniaus Prekyba UAB, kura mātesuzņēmums ir Nīderlandē reģistrētais Lincoln Land Erste B.V..

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas