Caurtekas izbūve Zaķupītē varētu izmaksāt 30 tūkstošus eiro

0 komentāri

Lai atjaunotu tiltiņu pār Zaķupīti Salacgrīvas novadā, pašvaldība būtu gatava šķirties no 30 tūkstošiem eiro, savukārt kāds portāla Skaties.lv lasītājs, kurš darbojas būvniecības nozarē, apgalvo, ka šī summa ir pārāk liela un darbus būtu iespējams veikt daudz lētāk.

Augusta beigās Salacgrīvas novada Lielupes pagastā, neizturot spēcīgās lietavas, tika aizskalots tiltiņš pār Zaķupīti. Patlaban tiek plānots to atjaunot, izbūvējot caurteku divu metru diametrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Būvniecības nozarē strādājošais lasītājs pauda bažas par to, ka lēstā būvdarbu summa – aptuveni 30 tūkstoši eiro –, kas, pēc viņa rīcībā esošās informācijas, varētu tikt atvēlēta caurtekas izbūvei, ir pārāk liela. Viņš pauda pārliecību, ka ”šādus darbus var izpildīt ne par tik milzīgu summu”. Tāpat aizdomas būvniecības nozarē strādājošajam radīja tas, ka par tiltiņa būvi nav izsludināts ”neviens konkurss”.

Kā portālam Skaties.lv skaidroja Salacgrīvas novada apsaimniekojamās teritorijas pārzinis Jānis Bergs, konkursu ir plānots izsludināt, un tas notiks sarunu procedūras veidā, kad uzvarētājs tiks izvēlēts no uzaicinātu uzņēmēju vidus. Uzaicinot komersantus, tiks vērtēts, vai viņi maz var izpildīt šo pasūtījumu.

Pēc teritorijas apsaimniekotāja paustā, ovālā divu metru diametra caurule, kas tikšot uzstādīta iepriekš esošo divu atsevišķu caurteku vietā, vien izmaksāšot aptuveni 26 tūkstošus eiro, un ”tad vēl klāt darbiņš”. Kopumā darbu izmaksas varētu sasniegt 30 tūkstošus eiro, lēsa J. Bergs.

Portāls Skaties.lv sekos līdzi izsludinātajam konkursam par būvdarbiem Lielupes pagastā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas