Biedrībai RADAM pirmais jubilejas gads

0 komentāri

Par biedrību “RaDam” plašāk iecavnieki uzzināja līdz ar krāšņo ZIBakciju Oliņ, boliņ krāsainai Iecavai kociņu rotāšanu ar krāsainām olām. Tajā piedalījās novada skolēni un bērnudārzu audzēkņi ar pašdarinātiem dekoriem, arī ģimenes ar bērniem, un par izveidoto instalāciju mēneša garumā priecājās ikviens garāmgājējs.

Biedrība pierādīja, ka ne jau biedrības dibināšanas laikam ir izšķirošā nozīme, bet gan svarīga ir ideja, tās oriģinalitāte. Gada garumā Iecavā tika rīkotas līdz šim nebijušas ar mākslu un aktīvo atpūtu saistītas aktivitātes dažāda vecuma iedzīvotājiem. Biedrības dibinātājas uzsver, ka nosaukumā ietverta galvenā darbības ideja, kas ir palīdzēt radīt, uzdrošināties radīt, lai ir tā krāsainība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas