Bērniem jāaug ģimenē

0 komentāri

Audžuģimeņu kustība Latvijā aizsākusies salīdzinoši nesen, vien pirms 10 gadiem. Diemžēl joprojām daudzi bērni aug ārpusģimenes aprūpē. Audžuvecāki, aizbildņi, adoptētāji un viesģimenes sniedz viņiem šo iespēju – izjust ģimeniskumu.

Tieši ar šādu nolūku nodibinājums Sociālo pakalpojumu aģentūra īstenoja Sociālās integrācijas fonda projektu ”Atbalsta sistēma Latvijā audžuģimenēm, adoptētājiem, aizbildņiem un viesģimenēm”, ko finansiāli atbalstīja Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Tika izveidoti 4 mobilie aprūpes centri, kur tiekoties ar speciālistiem un pārrunājot savas problēmas ar psihologu, psihoterapeitu vai sociālo darbinieku, mērķa grupas ieguva jaunas zināšanas, kā arī kļuva kompetentākas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas