Bēnes mūzikas un mākslas skolas skolēni piedalās Latvijas un starptautiska mēroga konkursos

0 komentāri

Ienākot Bēnes mūzikas un mākslas skolā, var redzēt košas fotogrāfijas un zīmējumus, kā arī dzirdēt skanīgas melodijas, un tieši bērni paši ir radošo gleznu autori, kā arī visdažādāko skaņdarbu izpildītāji. Skolā vizuāli plastisko mākslu, klavieru, akordeona un pūšamo instrumentu spēli apgūst 110 audzēkņu no visa Auces novada.

Bēnes mūzikas un mākslas skolas skolēni, pateicoties 10 skolas pedagogu atbalstam, kā arī pašu uzņēmībai, guvuši panākumus gan valsts, gan starptautiska mēroga zīmēšanas un instrumentu spēles konkursos. Piemēram, Līga Holodņikova, kas apgūst ”Datordizaina” programmu, ar instalāciju ”Īsta mīlestība” Tallinā piedalījās Starptautiskā jauniešu laikmetīgās mākslas triennālē ”Eksperimenta”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas