Balvu Grāmatu svētkos rakstnieki tiekas ar lasītājiem

0 komentāri

Par grāmatu nozīmi izglītībā, kultūrā un atpūtā, kā arī sasniegumiem jaunākajā literatūrā vēstīja grāmatu svētki “Lielā lasīšanas skola”, kas Balvu novadā notika jau 5. reizi. Balvu novada iedzīvotājai Ilze Vindbergai šie bija dubultsvētki: par radošo un rotaļīgo grāmatu “Raibu raibi akmentiņi” viņa saņēma starptautisku balvu “Best European Learning Materials Awards”.

Balvu Centrālā bibliotēka aktīvi sadarbojas ar Apgādu Zvaigzne ABC, kas šogad palīdzēja Balvos dažādās norises vietās rīkot vairākas tikšanās ar latviešu rakstniekiem. Vienā no tām bērnu dzejoļu un stāstu autore Evija Gulbe viesojās Balvu pirmsskolas izglītības iestādē “Sienāzītis”. Evija bērnus iepriecināja ar rotaļām un asprātīga stāsta lasījumu par divu žurkulēnu Koko un Riko piedzīvojumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas