Balvos kļūst populārs Lauku labumu tirdziņš

0 komentāri

Ideja Balvos pulcēt Latvijas amatniekus, mājražotājus un zemniekus radusies pirms aptuveni trim gadiem un šobrīd vairs nav šaubu, ka tā bijusi veiksmīga. Oktobra Lauku labumu tirdziņš Balvos pulcēja vairāk nekā 60 dalībnieku no visas Latvijas.

Spītējot aukstajam laikam, rosības tirgus laukumā pie Balvu kultūras nama netrūka, pie dažiem pārdevējiem pat veidojās pagaras rindas. Gana daudzveidīgs bija arī šeit pieejamās produkcijas klāsts – gaļas, zivju, piena produkti, zāļu tējas, mājaš darināts alus un vīns, kā arī rudens ogas, augļi un dārzeņi un dažādi amatnieku darinājumi. Tirgotāji sildīja ar dzīvesprieku, optimismu un neviltoto lepnumu par savu preci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas