Aučos sveikta Jāņa Čakstes stipendiāte

0 komentāri

Latvijas Valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes dzimšanas dienā šajā nedēļā viņa dzimtajās mājās “Auči” tika sveikta Latvijas Lauksaimniecības universitātes Attīstības fonda J. Čakstes stipendijas ieguvēja Lelde Bāra. Šogad stipendijas ieguvēja ir desmitā J. Čakstes stipendijas saņēmēja. Viņa ir jelgavniece un studē Lauku inženieru fakultātes 2. kursā.

Stipendijas konkursa ietvaros Lelde izstrādāja zinātniski pētniecisko darbu “Es zvēru, ka viss mans darbs būs veltīts Latvijas tautas labumam! Latvijas Valsts prezidenta institūcija”, kurā analizēja prezidenta institūciju Latvijā Jāņa Čakstes laikā un mūsdienās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas