Auces novadā sveic labākos novada iedzīvotājus

0 komentāri

Auces novadā šogad ar naudas balvām un goda diplomu tika sveikti seši novada labākie, aktīvākie un nozīmīgu darbu novada attīstībā ieguldījušie cilvēki. Ar klusuma brīdi pieminot ne visai priecīgos notikumus pasaulē, šogad iesākās Auces novada labāko iedzīvotāju godināšanas pasākums. Arī Auces novada domes priekšsēdētājs Gints Kaminskis, savā runā atgādināja par pasaules notikumiem un akcentēja, cik svarīgi tieši šādos brīžos ir būt kopā un atbalstīt viņam otru, atgādinot arī Alberta Kvieša vārdus, ka Latvijai būs tik ilgs mūžs, kamēr vien uz zemes spīdēs saule.

Neskatoties uz visu notiekošos, Auces novads sešiem sava novada goda pilsoņiem bija sarūpējis gan goda rakstus, gan arī naudas prēmijas. Paši goda rakstu saņēmēji gan bija nedaudz pārsteigti, ka ir izvirzīti šādam apbalvojumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas