Atjaunots rehabilitācijas centrs Tērvete

0 komentāri

Rehabilitācijas centrs Tērvete celts 1932. gadā par Sarkanā Krusta un tautas saziedotajiem līdzekļiem; tā atklāšanā piedalījies arī toreizējais Valsts prezidents Alberts Kviesis. Šobrīd vēsturiskā ēka ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, savukārt centru apvij Tērvetes novada leģendārie priežu meži. Lai nodrošinātu pacientiem mūsdienīgas rehabilitācijas iespējas un skaistu vidi, centrs pakāpeniski tiek atjaunots.

2013. gadā rehabilitācijas centrs Tērvete svinēja savu 80 gadu jubileju. Visbiežāk šeit ārstēties brauc cilvēki ar balsta un kustību aparāta saslimšanām, kardioloģiskie pacienti, kā arī pacienti ar elpošanas orgānu saslimšanām, tostarp bronhiālo astmu. Lai sekotu līdzi laikam un nodrošinātu pakalpojumu kvalitāti, pēdējos divos gados centrs ieguldījis vairāk nekā 300 000 eiro savas peļņas telpu atjaunošanai un aparatūras iegādei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas